logo Dellowo.pl
+48 34 340 59 41PN - PT 9:00 - 17:00

Wybierz monitor Dell, który idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby

Porównanie monitorów Dell - baza wiedzy 

 Na rodzinę monitorów Dell składa się 9 serii o odmiennej charakterystyce: 

Monitory Dell występują w rozmiarze od 14 aż do 85,6 cala oraz rozdzielczościach od HD do 8K. Do wyboru mamy monitory Dell do pracy biurowej, monitory Dell do grafiki, monitory Dell do multimediów, czy też monitory Dell do grania. Na naszą ofertę monitorów Dell składa się ponad sto modeli, więc każdy klient z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

Monitory Dell z serii AW

Monitory Dell Alienware i Monitory Dell Gaming to serie monitorów Dell zaprojektowane do gier, charakteryzujące się mocnymi parametrami takimi jak krótki czas reakcji, wysoka częstotliwość odświeżania (do 360Hz) i niezwykle żywe kolory. 

Monitory Dell z serii C 

Zaprojektowane z myślą o współpracy i pracy zespołowej w każdym miejscu. W tej grupie monitorów Dell z serii C występują: 

  • wielkoformatowe monitory Dell - dotykowe w rozmiarze do 85.6” i rozdzielczości do 4K 

  • wideokonferencyjne monitory Dell - z wbudowaną kamerą 5MP, z zintegrowanymi głośnikami i mikrofonem z opcją redukcji szumów 

  • przenośne monitory Dell - ultracienkie i ultralekkie monitory, łatwe do przenoszenia 

 Monitory Dell z serii E 

Przyjazne dla środowiska, wydajne i przystępne cenowo monitory Dell z funkcjami niezbędnymi na co dzień. Monitory Dell charakteryzują się cieńszym profilem z możliwością regulacji wysokości. Zaprojektowane z myślą o niezawodności monitory Dell z serii E spełniają rygorystyczne normy jakości, takie jak ENERGY STAR®, EPEAT® i TCO (w zależności od modelu). 

 Monitory Dell z serii P 

Zwiększ produktywność dzięki monitorom Dell z serii P o przekątnej 24"/27"/32" z rozdzielczością QHD, mocą do 90 W oraz funkcją ComfortView Plus, które zapewniają doskonałe kolory i znakomity komfort widzenia. Wielozadaniowość na monitorach Dell z serii P ułatwia aplikacja Dell Display Manager. 

 Monitory Dell z serii S 

Odkryj rozrywkę z monitorem Dell z serii S dzięki szerokiej gamie kolorów i wyrazistemu ekranowi. Wyposażony w ultracienkie ramki to praktycznie bezramkowy monitor o nowoczesnym wzornictwie. Stworzony z myślą o rozrywce. 

Monitory Dell z serii SE 

Zwiększ swoją produktywność z monitorem Dell z serii SE, dzięki przemyślanej konstrukcji i łatwiejszemu zarządzaniu wieloma aplikacjami i oknami na jednym ekranie za pomocą funkcji Dell EasyArrange. Większy komfort dla oczu dzięki funkcji Dell ComfortView z certyfikatem TUV oraz ekranowi bez migotania z zastosowaną powłoką przeciwodblaskową. 

Monitory Dell z  serii U i serii UP

Monitory Dell UltraSharp i UltraSharp PremierColor są urządzeniami najwyższej klasy z nowatorskim designem i technologią zapewniającą najwyższą wydajność. Stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Styl i funkcjonalność umieszczone w monitorach klasy premium. Monitory Dell UltraSharp PremierColor zostały zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom współczesnych twórców cyfrowych. 

Podobne artykuły
Większa wygoda użytkowania monitorów Dell dzięki Dell Display Manager

Często w biznesie wykorzystuje się coraz więcej aplikacji używanych jednocześnie, przez co ekran laptopa staje się niewystarczający. W tym przypadku pomocny staje się monitor Dell, który podłączamy jako drugi monitor do laptopa Dell.  

Monitor Dell P2422H - wady i zalety

Monitory profesjonalne Dell od lat są najczęstszym wyborem firm na całym świecie. Znajdą swoje zastosowanie w każdym środowisku, od jednoosobowej działalności po duże, kilkuset osobowe firmy. 

Odpowiadamy, czy monitor Dell z serii P jest dla Ciebie

Osiągaj lepsze wyniki dzięki monitorom Dell z serii P wyposażonym w funkcje zwiększające produktywność i dostosowane do każdego stylu pracy. 

Monitory Dell wyposażone w USB-C i RJ-45

Czy można kupić stację dokującą z monitorem i nie wydać fortuny? Można, chociaż wymaga to wybrania drogi na skróty. Rozwiązaniem są monitory Dell będące stacją dokującą - wyświetlacze wyposażone w USB-C. 

Polecane produkty
Monitor-Dell-E2016HV-195-TN-HD-3-lata-gwarancji
Dell E2016HV 19.5″/TN/HD+/16:9/Anti-Glare/3 lata gwarancji
Monitor-Dell-E1920H-185-TN-HD-5-lat-gwarancji
Dell E1920H 18.5″/TN/HD/16:9/Anti-Glare/5 lat gwarancji
Monitor-Dell-E2016HV-195-TN-HD-5-lat-gwarancji
Dell E2016HV 19.5″/TN/HD+/16:9/Anti-Glare/5 lat gwarancji
Monitor-Dell-E1920H-185-TN-HD-3-lata-gwarancji
Dell E1920H 18.5″/TN/HD/16:9/Anti-Glare/3 lata gwarancji
Monitor-Dell-E2216HV-215-TN-FullHD-3-lata-gwarancji
Dell E2216HV 21.5″/TN/FullHD/16:9/Anti-Glare/3 lata gwarancji
Monitor-Dell-E2020H-195-TN-HD-3-lata-gwarancji
Dell E2020H 19.5″/TN/HD+/16:9/Anti-Glare/3 lata gwarancji