logo Dellowo.pl
+48 34 340 59 41PN - PT 9:00 - 17:00

Monitory Dell wyposażone w USB-C i RJ-45

Poznaj monitory Dell z USB-C 


Tania stacja dokująca do laptopa to „biały kruk”. Popularne stacje dokujące to koszt około 1000 zł i jest to próg wejściowy. Czy można kupić stację dokującą z monitorem i nie wydać fortuny? Można, chociaż wymaga to wybrania drogi na skróty. Rozwiązaniem są monitory Dell będące stacją dokującą - wyświetlacze wyposażone w USB-C. 

 Dla kogo monitory z USB-C? 

Takie monitory jako stacja dokująca są w stanie nie tylko przesłać obraz poprzez złącze USB-C, ale również posiadają dodatkowe porty USB w obudowie, które pozwalają na podłączenie dodatkowych akcesoriów. Monitory Dell USB-C przeznaczone są dla użytkowników mających niewiele portów USB w komputerze, nie posiadających złącza HDMI w laptopie lub szukających taniej stacji dokującej (koszt stacji dokującej i monitora często jest wyższy, niż koszt monitora Dell USB-C będącego stacją dokującą). 

 Nowy komfort pracy 

 Dodatkowo warto zwrócić uwagę na monitor Dell z RJ-45 (monitory ze złączem Ethernet). Te bardzo często są w stanie całkowicie zastąpić stację dokującą. Wyświetlacze te obsługują funkcje Wake-on-Lan oraz Mac Passthrough w monitorze, przez co pozwalają na łatwe i zdalne zarządzanie laptopem przez monitor. 


Przykładowe monitory:

Dell S2723HC

Dell P3223QE

Dell P2723QE

Podobne artykuły
Większa wygoda użytkowania monitorów Dell dzięki Dell Display Manager

Często w biznesie wykorzystuje się coraz więcej aplikacji używanych jednocześnie, przez co ekran laptopa staje się niewystarczający. W tym przypadku pomocny staje się monitor Dell, który podłączamy jako drugi monitor do laptopa Dell.  

Wybierz monitor Dell, który idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby

Monitory Dell występują w rozmiarze od 14 aż do 85,6 cala oraz rozdzielczościach od HD do 8K. Do wyboru mamy m.in monitory Dell do pracy biurowej, monitory Dell do grafiki, monitory Dell do multimediów, czy też monitory Dell do grania. Na naszą ofertę monitorów Dell składa się ponad sto modeli, więc każdy klient z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

Monitor Dell P2422H - wady i zalety

Monitory profesjonalne Dell od lat są najczęstszym wyborem firm na całym świecie. Znajdą swoje zastosowanie w każdym środowisku, od jednoosobowej działalności po duże, kilkuset osobowe firmy. 

Odpowiadamy, czy monitor Dell z serii P jest dla Ciebie

Osiągaj lepsze wyniki dzięki monitorom Dell z serii P wyposażonym w funkcje zwiększające produktywność i dostosowane do każdego stylu pracy.